Ładowanie…

Badanie pacjenta i planowanie leczenia ortodontycznego

Kolumna k. Łasku, szkolenie 2-dniowe

WYKŁADOWCY: dr Joanna Jabłońska-Zrobek, dr Mariusz Wilk
TERMIN:
22-23.09.2023

GODZINY ZAJĘĆ: piątek 12:00-19:30, sobota 9:00-17:00
ORGANIZATOR: Studiorum (ortokursy@gmail.com) tel: 669 888 222

Kurs odbędzie się w Kolumnie pod Łodzią, w hotelu Kolumna Park www.kolumnapark.pl

Rozpoczęcie kursu w piątek  o godzinie 12.00, zakończenie w sobotę  około 17.00. W piątek i sobotę dla uczestników szkolenia w przygotowany będzie lunch, w czasie szkolenia catering kawowy dostępny przez cały czas, bezpośrednio w sali wykładowej.

Wszystkie materiały do ćwiczeń przygotowuje organizator.

Każdy uczestnik szkolenia indywidualnie rezerwuje noclegi w ramach dostępności pokoi (wskazana wcześniejsza rezerwacja)! Przy hotelu znajduje się duży, wygodny parking.

Szkolenie ma charakter praktyczny, dlatego ILOŚĆ UCZESTNIKÓW jest OGRANICZONA. O uczestnictwie będzie decydować kolejność wpłat na podany poniżej rachunek.

Cena jednego kursu to 3900 – złotych, przy zakupie dwóch lub więcej kursów Studiorum cena wynosi 3750zł/ kurs. Wstępną listę tworzymy na podstawie zadatku (stanowiącego część ceny kursu) w wysokości 500 złotych, wpłaconego jednocześnie ze zgłoszeniem lub najpóźniej w ciągu pięciu dni, na konto w mBanku:

STUDIORUM S.C.
34 1140 2004 0000 3402 7604 0797
WAŻNE: w tytule wpłaty należy podać IMIĘ I NAZWISKO uczestnika z dopiskiem PLAN LECZENIA.

Po dokonaniu wpłaty KONIECZNIE należy przesłać na poniższy adres:
ortokursy@gmail.com mail z imieniem i nazwiskiem uczestnika, kontaktem telefonicznym, nazwą kursu na który dokonano przedpłaty i danymi do faktury za szkolenie. Mailowo będziemy potwierdzać wciągnięcie na listę uczestników kursu. Dokonanie opłaty rezerwacyjnej i mailowe wysłanie zgłoszenia jest potwierdzeniem akceptacji regulaminu szkolenia.

Ostateczny termin dopłaty pozostałej kwoty (3400-), to 21 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Po tym terminie będzie możliwość zapisania się tylko z listy rezerwowej, jedynie w przypadku rezygnacji wcześniej zapisanej osoby. Ewentualna rezygnacja, ze zwrotem dopłaty, możliwa jest do 21 dni przed terminem kursu, później zwrot pieniędzy nie będzie możliwy. Wszystkim osobom, które nie dostaną się na szkolenie z uwagi na brak miejsc, zwracamy opłaty rezerwacyjne.