Ładowanie…

Cefalometria i analiza modeli ortodontycznych

Kolumna k. Łasku szkolenie 2-dniowe

WYKŁADOWCY: dr Joanna Jabłońska Zrobek, dr Mariusz Wilk
TERMIN:
05-06.04.2024
ORGANIZATOR: Studiorum (ortokursy@gmail.com) tel: 669 888 222

Szkolenie, które oparte jest na prowadzonym od wielu lat kursie z cefalometrii, jednak poszerzonym o zasady i praktyczne ćwiczenia z analizowania modeli diagnostycznych. Prowadząc liczne kursy z dr Joanną Jabłońską – Zrobek, zwróciliśmy uwagę iż zaskakująco duża ilość uczestników ocenia modele „na oko”, nie stosując żadnych zasad i nie uzyskując tym samym, powtarzalności tej ważnej w leczeniu procedury. Niepokojący jest również, widoczny u wielu osób, brak właściwej umiejętności poddania ocenie modeli pacjentów z uzębieniem mieszanym.

Demonstrowane będą zarówno standardowe modele gipsowe, jak również wirtualne modele 3D, uzyskane w drodze skanowania łuków zębowych bądź modeli gipsowych.

Szkolenie ma charakter praktyczny, dlatego ILOŚĆ UCZESTNIKÓW JEST OGRANICZONA! O uczestnictwie będzie decydować kolejność wpłat na podany poniżej rachunek.

Cena kursu to 3900 złotych. Przy zakupie dwóch lub więcej kursów organizowanych przez Studiorum cena wynosi 3750/kurs. Wstępną listę tworzymy na podstawie zadatku (stanowiącego część ceny kursu) w wysokości 500 złotych, wpłaconego jednocześnie ze zgłoszeniem lub najpóźniej w ciągu pięciu dni, na konto w mBanku:

STUDIORUM S.C.
34 1140 2004 0000 3402 7604 0797
WAŻNE: w tytule wpłaty należy podać IMIĘ I NAZWISKO uczestnika z dopiskiem CEFALOMETRIA.

Po dokonaniu wpłaty KONIECZNIE należy przesłać na poniższy adres:
ortokursy@gmail.com mail z imieniem i nazwiskiem uczestnika, kontaktem telefonicznym, nazwą kursu na który dokonano przedpłaty i danymi do faktury za szkolenie. Mailowo będziemy potwierdzać wciągnięcie na listę uczestników kursu. Dokonanie opłaty rezerwacyjnej i mailowe wysłanie zgłoszenia jest potwierdzeniem akceptacji regulaminu szkolenia.

Ostateczny termin dopłaty pozostałej kwoty (3400zł), to 21 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Po tym terminie będzie możliwość zapisania się tylko z listy rezerwowej, jedynie w przypadku rezygnacji wcześniej zapisanej osoby. Ewentualna rezygnacja, ze zwrotem dopłaty, możliwa jest do 21 dni przed terminem kursu, później zwrot pieniędzy nie będzie możliwy. Wszystkim osobom, które nie dostaną się na szkolenie z uwagi na brak miejsc, zwracamy opłaty rezerwacyjne.

Kurs odbędzie się w Kolumnie pod Łodzią, w hotelu Kolumna Park www.kolumnapark.pl

Rozpoczęcie kursu w piątek o godzinie 12.00, zakończenie w sobotę około 17.00. W piątek i sobotę dla uczestników szkolenia w przygotowany będzie lunch, w czasie szkolenia catering kawowy dostępny przez cały czas, bezpośrednio w sali wykładowej.

Wszystkie materiały do ćwiczeń przygotowuje organizator, uczestnicy muszą mieć ze sobą jedynie komputer osobisty PC (nie Mac!) z przekątną ekranu nie mniejszą niż 13“. Nie zapomnijcie o zasilaczach