Ładowanie…

Dr n. med. Joanna Jabłońska-Zrobek

Jestem specjalistą ortodontą, a także wieloletnim nauczycielem akademickim z powołania i pasji. Od wielu lat związana jestem z Zakładem Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Opiekunem zarówno specjalizujących się w dziedzinie ortodoncji, jak i prac licencjackich techników dentystycznych. Udzielam się na konferencjach naukowych wśród lekarzy i techników dentystycznych. Jestem autorem i współautorem publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych. Od 8 lat  prowadzę kursy samodzielnie i z dr Mariuszem Wilkiem. Od 2016 roku jestem także Przewodniczącą Łódzkiego Koła PTO.


Moją pasją jest leczenie wczesne, leczenie pacjentów w wieku rozwojowymi, poszukiwanie innowacji leczenia ortodontycznego. Chętnie jeżdżę na liczne kursy ortodontyczne w kraju i Europie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem najnowszego projektu – OrthoNAVI Superior– czyli usystematyzowanego szkolenia teoretyczno-praktycznego, jaki dedykujemy odbiorcom zainteresowanym fuzją sprawdzonych sposobów leczenia i nowoczesnych technologii.